Szukanie zaawansowane

Szukanie wraz z odmianą wyrazów
Wstaw * (gwiazdka) po wpisaniu początku wyrazu
np. podatk*, aby znaleźć podatkami, podatkach itd.

Dokładne dopasowanie
Wpisz wyrażenie w cudzysłowie.
Na przykład: "podatek dochodowy".

Wykluczenie wyrażenia
Wstaw - (minus) przed słowem, które chcesz wykluczyć. Na przykład: "sprzedaż -towar"

Brak wyników

AKTUALNOŚCI , BHP

8 marca 2019

Eksperci Pracodawców RP tworzą kodeks bezpiecznej pracy

200

Zespół ds. promocji bezpieczeństwa i zdrowia pracy, działający przy Pracodawcach RP, opracowuje Kodeks bezpiecznej pracy na wysokości. Dokument, zawierający zbiór dobrych praktyk, ma przyczynić się do zmniejszenia liczby wypadków. Tylko w 2017 roku doszło do 57 wypadków śmiertelnych.

- W tym obszarze jest jeszcze sporo do zrobienia, biorąc pod uwagę statystyki, które z roku na rok utrzymują się. Dokument będzie obejmował zagadnienia ochron zbiorowych, dostępu linowego, pracy na rusztowaniach i środków ochrony indywidualnej z podkreśleniem zagadnienia szkoleń - mówi Rafał Hrynyk, specjalista ds. Regulacji i relacji z administracją publiczną w 3M Polska.

Praca na wysokości jest zaliczana do prac szczególnie niebezpiecznych. Z tego względu jej organizacja wymaga przestrzegania wielu wymogów i zasad. Skutki błędów popełnianych w trakcie tego typu prac mogą być niezwykle dramatyczne. Upadek z dużej wysokości często kończy się bardzo poważnymi obrażeniami ciała, a nawet śmiercią. Każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy na wysokości musi zostać zapoznany z ryzykiem, które niesie za sobą ten rodzaj pracy.

 

A...

To co widzisz, to tylko 30% treści...Aby uzyskać dostęp do całości, kup prenumeratę


Jeśli jesteś Prenumeratorem, zaloguj się, aby przeczytać artykuł w całości.